Цікаві факти про серіал «Друзі»

Американський серіал «Друзі», що розповідає про життя шістьох друзів з усіма курйозами та іншими смішними випадками, був одним з найуспішніших (якщо не найуспішнішим) комедійним серіалом в 1990-х роках.

За 10 років (1994-2004) було відзнято 10 сезонів і всі вони успішно транслювалися по телебаченню. Ми не могли не обговорити цей проект, тому представляємо вам цікаві факти про серіал Друзі, які не змусять вас нудьгувати.

1. Назву «Друзі» не було задумано спочатку. Спочатку розглядалися такі варіанти як «Кафе Безсоння», «Шестеро за одного», «Навпаки по коридору» і ін.

2. Останню серію серіалу подивилося в прем’єрний показ більше 52 мільйонів чоловік, що удостоїло його аж 4-го місця в рейтингу фінальних епізодів серіалів.

3. З 2-го по 10-ий сезон зйомки велися в павільйоні 24 студії Warner Bros. Зате тепер той самий павільйон носить ім’я серіалу «Друзі».

4. Всі шестеро акторів так сильно згуртувалися під час зйомок, що стали дійсно однією командою. Це навіть допомагало в багатьох ситуаціях, в тому числі було «розрулено» багато конфліктів з босами, коли справа могла дійти до страйків. За ними ніколи не спостерігалося будь-яких сварок, непорозумінь чи навіть натяків на неприязнь. Правда, як говорять багато критиків, така згуртованість позбавила їх індивідуальності, як акторів, і сприймати їх будуть тільки тоді, коли вони разом.

5. За час існування «Друзів» серіал отримав цілу купу нагород, серед яких 6 Еммі (було 44 номінації), 1 Золотий глобус, Нагороди People’s Choice Awards, а також нагороди Гільдії акторів. До речі найбільше нагород отримала Дженіфер Еністон (в основному) як краща телевізійна актриса.

До речі Кортні Кокс єдина з акторів, хто жодного разу не отримав навіть номінацію на премію Еммі, хоча їх було 44.

6. Спочатку Фібі і Росс мали бути другорядними персонажами, які б періодично з’являлись в серіалі, але все таки вирішено було зробити теж головними героями.

1 Comment on "Цікаві факти про серіал «Друзі»"

  1. Мій улюблений серіал)
    http://prosto-visa.in.ua/

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Загрузка...