Анекдот))) повчальний особливо для чоловіків

Одного разу вислала дружина свого чоловіка в магазин купити хліба. Іде він, іде, і зустрів свого старого друга Васька. Розговорились вони і Васьок каже йому:
— Слухай, раз ти вже йдеш в магазин, купи мені флягу горілки. Грошей не треба, тільки покажи продавщиці цю записку і вона тобі дасть так.
— Добре
Прийшов дядько в магазин, купив хліба, показує продавщиці записку. Вона прочитала і як розізлилась! Дала пляшкою по голові і вигнала бідолашного геть з магазину.
Прийшов чоловік додому, а жінка питає чого на голові синяк. Довелось чоловіку розказати історію: так і так, ішов я в магазин, зустрів друга Васька, він попросив йому купити фляшку горілки і дав записку, а продавщиця розлютилась і чуть мене не прибила пляшкою. Стало дружині цікаво, що ж там у записці і просить вона:
— дай подивлюсь
— та ні, не хочу
— та дай подивлюсь, я все зрозумію
— ну добре
Дав їй записку, жінка прочитала та як розлютилась! Накопала його і вигнала з хати… Іде чоловік по вулиці, тут йому на зустріч міліціонер:
— чому такий побитий?
— та от, жінка послала по хліб, я зустрів Васька він дав мені записку щоб купити за неї горілки, продавщиця як прочитала розбила мені пляшку об голову і вигнала з магазину, я прийшов додому жінка почала мене питати чого голова розбита, я їй кажу, так і так — ідучи до магазину, зустрів друга Васька …, потім дав їй записку прочитати, вона прочитала і вигнала мене з дому.
— зрозуміло, дай но гляну на цю записку
— ні не дам
— дай подивлюсь, я дотримуюсь закону, я тобі нічого не зроблю
— добре
Прочитав міліціонер записку, розлютився не на жарт, і застрелив дядька.
Попадає чоловік в пекло, підходить до пекельних воріт, і питає його чорт:
— а ти як тут опинився?
— та от, жінка послала по хліб …
Прочитав чорт записку, та як розізлиться! Наштрикнув дядька на вили, розмахнувся і закинув у рай.
Чоловік очунявся, дивиться, перед ним ангел Гавриїл, який розподіляє новеньких, і питає як він тут опинився. Чоловік почав розповідати: так і так, вислала мене жінка в магазин купити хліба …
Прочитав Гавриїл записку, розлютився, і скинув дядька з неба. Наступна картина — море, шторм, чоловік борсається зі всіх сил у воді. Нарешті доплив до якогось острова, вибрався ледве живий на берег. І от собі думає — «Що ж там в біса таке в тій записці написано, через яку я отак страждаю?». Витягує її швидко з кишені, розгортає і каже — «@%#! Чорнило від води розплилось!»

джерелоhttp://lukom.org


Загрузка...

Be the first to comment on "Анекдот))) повчальний особливо для чоловіків"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Закрити
Вподобай щоб отримувати цікаві новини щодня!

http://informednews24.com