Надія Савченко сказала останнє слово (відео)

Сьогодні у російському Донецьку Ростовської області відбувся черговий суд над українською льотчицею Надією Савченко. Незаконно ув’язненій героїні дали останнє слово, і вона висловилась по повній.

    З самого початку Савченко повідомила про те, що її сухе голодування не є ідеєю адвокатів Фейгіна та Полозова. Це її власна ініціатива для демонстрації того, що російське правосуддя своїми діями вбиває людей, а поодинокі ідейні адвокати готові чинити опір.

     «Майдан у Росії буде. Путін не зможе тримати свою владу на крові людей. Якщо люди проявлять сміливість, то зможуть подолати російську погань, і я сподіваюсь бути для них прикладом», — заявила Савченко.

     Але це був не кінець. На останок льотчиця стала ногами на лаву і продемонструвала «Феміді» середній палець. Савченко попросила доступно перекласти її жест.

     Після перекладу вона додала, що суд вкрав у неї тиждень життя і тепер має лише тиждень для винесення рішення. Савченко сподівається дожити до цієї дати, адже не їстиме і далі.

    По закінченню суду Фейгін та Полозов висловили сподівання, що рішення суду буде успішним для Савченко та всього українського народу.

Джерело


Загрузка...

Be the first to comment on "Надія Савченко сказала останнє слово (відео)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Закрити
Вподобай щоб отримувати цікаві новини щодня!

http://informednews24.com