Путінський байкер «Хірург» встряг у «розбірки» за ласий шмат землі у Криму

Особистий байкер президента Російської Федерації Володимира Путіна Олександр Залдостанов, який більш відомий під сценічним ім’ям «Хірург», в окупованому Севастополі в «розбірках» між «законодавчою» (глава «заксобранія» Олексій Чалий) і «виконавчою» владою («губернатор» Меняйло) рішуче став на бік останньої, повідомляє «Преса України».

А заявив Олександр Залдостанов про те, що в задавненому конфлікті між главою так званих «законодавчих зборів» Севастополя Олексія Чалого і путінського призначенця, «губернатора» цього міста Сергія Меняйла він підтримує останнього, на сайті московського байкерського клубу «Нічні вовки», який він очолює.

Причина підтримки Сергія Меняйло «Хірургом» доволі прозаїчна – саме Олексій Чалий виступає за відставку зі своєї посади «губернатора», а також він рішуче проти передачі «Нічним вовкам» під Севастополем величезної ділянки землі для будівництва там якогось «спортивно-патріотичного центру екстремальних видів спорту».

«Чого домагається Чалий? Дискредитації губернатора і сьогоднішнього складу виконавчої влади Севастополя… Дискредитувавши губернатора, можна добитися його відставки… Знявши одного, можна говорити іншому — ми одного вже зняли, давай слухай сюда… До того ж в Росії є практика призначення на звільнені посади керівників органів законодавчої влади. І тоді все, він — імператор Севастополя…», — досить сумбурно і у своєму досить специфічному стилі висловився так званий «Хірург» свою думку про те, що відбувається в окупованому РФ Севастополі.

Також байкер «Хірург» наполягає на тому, що землю в Севастополі під його «спортивний клуб» виділена законно. «Правова основа, за оцінкою наших юристів, відсутня. Мотиви Чалого є комерційними, або виключно політичними. Ще раз повторю, вважаєте, що договір незаконний — посилання на порушену норму права. На сьогодні ніхто з уповноважених законодавством органів договір не опротестував», — вважає «Хірург».

Джерело


Загрузка...

Be the first to comment on "Путінський байкер «Хірург» встряг у «розбірки» за ласий шмат землі у Криму"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Закрити
Вподобай щоб отримувати цікаві новини щодня!

http://informednews24.com