ТОП-3 вагомі причини, які «змусять» вас ніколи не ходити в мокрому купальнику

Де б ви не опинилися, після того, як викупаєтеся — не ходіть в мокрих купальниках, адже це може призвести до втрати інтимного здоров’я.
Грибки і бактерії обожнюють розвиватися у вологих і темних місцях. Наприклад, в вашому мокрому купальнику або тренувальному костюмі,
-зазначає дерматолог, асистент клінічного професора Алісса Двек.
Це ідеальна комбінація для бактерій
Купальники вбирають воду, яка, що в басейні, що в морі, містить в собі масу бактерій. Думки, що морська вода стерильна, оскільки в ній багато йоду і солі — це всього лише помилка. З морської води або з недостатньо очищеної води басейну ви можете отримати бактеріальний вагініт або інфекції сечовивідних шляхів.
Це розсадник грибків
Ознаки грибкової дріжджовий інфекції: сильний свербіж (зовні або всередині), сирні виділення. На щастя, лікування можна почати з безрецептурних препаратів від грибкових інфекцій. Якщо вони не допоможуть, зверніться до лікаря.
Це може привести до зудів
Є тип грибків-дерматофітів, які поширюються по внутрішній поверхні стегон і на геніталіях. Це інший вид грибків, ніж в попередньому пункті, але вам вони не сподобаються ще сильніше. Хоча б тому, що висип від них видно всім навколо, і на пляж нормально не вийти. Висип червоного кольору з рідким вмістом — гарантовано зіпсує вам відпочинок.
Щоб цього не сталося, витирайтеся насухо після кожного купання і переодягайтеся в сухе.

источникhttp://www.rakhivnews.


Загрузка...

Be the first to comment on "ТОП-3 вагомі причини, які «змусять» вас ніколи не ходити в мокрому купальнику"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Закрити
Вподобай щоб отримувати цікаві новини щодня!

http://informednews24.com