Історія дня: Як агробізнесмени комбайнерів шукали

Агрофірма спробувала дати високооплачувану роботу ще шести селянам. І ось що з цього вийшло

Невелика агрокомпанія вирішила взяти у штат ще шість водіїв, які навесні працюватимуть на тракторах, влітку-восени на — комбайнах, в кінці осені — знову на тракторах. Заробітна плата — понад 12 тисяч лише ставка, не рахуючи позаурочні та виробіток. На час збирання врожаю — від 24 до 48 тисяч гривень. Техніці — до 4 років.

    Двоє з шести відмовилися навіть обговорювати можливість працевлаштування, коли дізналися, що їх на два тижні відправлять на навчання в іншу область. «На два тижні? Нє, у мене корови, свині, дружина, діти — не поїду». Неначе безробітній дружині і дітям відсутність тата впродовж двох тижнів важливіше ніж 12 000 гривень мінімум щомісяця. Але це справа кожного.

    З чотирьох один під час навчання пішов в запій.

    Залишилося троє. Всі вони на курсах були здивовані, що в техніці стоїть система навігації і контроль витрат палива. Тобто не обдуриш. Як само собою це не сприймається, трактористи це сприймають, що їх гнобитимуть: «Пани селян за рабів та ідіотів тримають».

    Тепер цих трьох переучують щоранку лізти в трактор не в куртці, в якій корівник чистили, а одягати комбінезон-уніформу. Вранці та після обіду видається по півторалітровій пляшці мінералки. В обід привозять з кухні підприємства харчування в розрахунку 900 ккал на порцію. Тормозки з борщем від дружини, як і раніше «випадково» розливаються всередині салону.

    Один з цих трьох недавно вкрав недавно каністру з хімікатами вартістю близько 1000 доларів. Служба безпеки таки знайшла злодія і каністру. На питання: нафіга красти при такій зарплаті, працевлаштована особа відповіла: «Мммммм … я читав, що в Києві зарплати по 30 тисяч, а ви нам, селянам, мало платите, це була б компенсація». Заклики до логіки, що в окрузі трактористи більше шести тисяч не отримують, ефекту не дали.

    Від себе додам. Справді бідних, які потребують опіки людей, які не виживуть без сторонньої допомоги, зовсім небагато. Найчастіше бідність — свідомий вибір кожної людини. Вибір страждати, мучити своїх рідних, жаліти себе, але не брати відповідальність за своє життя в свої руки. Це неприємні слова, але це правда.

   Можливості є завжди. І не тільки в Америці, в будь-якій країні, навіть найбіднішій. Використовуйте їх.

Джерело


Загрузка...

Be the first to comment on "Історія дня: Як агробізнесмени комбайнерів шукали"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


http://informednews24.com