Життя у постійному страху

Замість розквіту та процвітання – життя у постійному страху
Життя немов у концтаборі за колючим дротом та постійний страх за рідних – такими сьогодні є будні мешканців окупованих територій Донецької та Луганської області. Терористи, що прийшли на українську землю під маскою «визволителів» з лозунгами про розквіт та процвітання «молодих республік» перетворили життя місцевих на фільм жахів. Для них діє тільки один закон — закон сили. Пережити день та зберегти власне життя і майно – ось головне завдання для українців, що опинилися немов у полоні на рідній землі.

Зараз на підконтрольній російським окупантам території бракує продуктів та ліків, а ті що можна знайти на прилавках вартують втри дорога.

«Фактично ми живемо за колючим дротом. Введено комендантську годину. Не працюють ні пошта, ні банки, не ходять потяги, не літають літаки», — зізнаються місцеві.

До того, фінансове становище місцевих значно погіршилось – багато з них взагалі втратили роботу. Обіцяних російських пенсій та зарплат вони так і не дочекались, тож люди були змушені або покинути власні домівки, або виживають за рахунок гуманітарної допомоги. А велика кількість військової техніки та зброї на вулицях не дає почуватись в безпеці навіть у власному домі. Бо озброєний «ополченець» під градусом відчуває себе ледь не богом. Адже вчора він був на соціальному дні, а сьогодні — з автоматом в руках – може вершити долі. Під аргументом «я за тебе воював» можна позбутись грошей, автівки, житла чи навіть життя.

Грабунок бізнесу під прикриття «оподаткування», оформленняпенсій, пропусків та довідок переселенців тільки за платуіз захмарними «відсотками» – це ще не всі способи заробити на мешканцях Донбасу. Та поскаржитись на свавілля нікому – за таке можна бути заарештованим та опинитися в підвалі. Більшість місцевих вже давно не раді «визволителям» та живуть надією, що колись їх звільнять по-справжньому – під українським прапором.

Втім, сказати про це вголос наважуються одиниці.


Загрузка...

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Закрити
Вподобай щоб отримувати цікаві новини щодня!

http://informednews24.com